صنایع چوب آپادانا

معرفی و زمینه فعالیت صنایع چوب آپادانا

صنایع چوبی آپادانا آغاز فعالیت خود را از سال هفتادو چهار در کارخانه واقع در منطقه ماهدشت کرج با وسعت هفت هزار مترمربع با تولید مبلمان اداری و خانگی شروع و به مرور با جذب متخصصین مجرب و بهره گیری از فناوری و ماشین آلات روز اروپا سطح فعالیت خویش را با طراحی های مدرن روز دنیا بهینه نموده و همچنان در جهت بهبود محصولات گام بر می دارد . امید است به یاری خداوند متعال و حمایت علاقه مندان صنعت کشور عزیزمان جمهوری اسلامی ایران کیفیت محصولات را به جای برسانیم که با محصولات خارجی قابل رقابت باشد .

مواد اولیه پس از ورود به کارخانه در انبار مواد سلولزی و یراق آلات نگهداری شده و طبق برنامه ارائه شده از طرف واحد برنامه ریزی به قسمتهای مختلف تحویل میشود در ابتدا سالن ماشینخانه برش های اصلی و نهایی توسط ماشین پانل بر افقی صورت گرفته و سپس لبه چسبانی قطعات توسط ماشین آلات لبه چسبان انجام میشود وپس از اتمام این مرحله سوراخکاری قطعات توسط ماشین آلات انجام پذیرفته و به بخش مونتاژ و بسته بندی انتقال می یابد دراین بخش پس از کنترل و عملیات پایانی و نصب یراق آلات مربوطه عملیات مونتاژ و بسته بندی صورت می گیرد وپس از تایید بخش کنترل کیفیت وارد انبار محصول شده و مطابق با سفارش مشتری از کارخانه خارج می گردد .

برای مشاهده تور سه بعدی اینجا را کلیک کنید

تور سه بعدی صنایع چوبی آپادانا

۳۱۸,۰۰۰تومان
تخت پروانه
۲۱۱,۰۰۰تومان
تخت مهمان
۳۸۱,۰۰۰تومان
دراور پروانه
۱۰۶,۰۰۰تومان
قاب آینه پروانه
۴۱۴,۰۰۰تومان
میزتحریر پروانه
۱۷۹,۰۰۰تومان
رابط کتابخانه پروانه
۸۱۳,۰۰۰تومان
کمد سه درب پروانه
۲۵۶,۰۰۰تومان
کتابخانه پروانه
۱۸۷,۰۰۰تومان
پاتختی پروانه
۶۲۰,۰۰۰تومان
تخت ۱۲۰*۲۰۰پرنسس
۱۸۵,۰۰۰تومان
پاتختی پرنسس
۵۷۹,۰۰۰تومان
کتابخانه پرنسس
۷۷۷,۰۰۰تومان
دراور آینه دار پرنسس
۸۷۸,۰۰۰تومان
میزتحریر پرنسس
۹۴۳,۰۰۰تومان
کمد دو درب پرنسس
۲۳۳,۰۰۰تومان
روتختی نوجوان پرنسس ۹۰*۲۰۰
..
  مشخصات تشک دایانا: ۱-     پارچه ژاکارد ۴۰۰گرمی ۲-   &..
۳۴۵,۰۰۰تومان
تشک آپادانا ۹۰*۲۰۰ با پارچه ایرانی
  مشخصات تشک  آپادانا: ۱-      پارچه وون لامینیت ترک ..
۴۲۶,۰۰۰تومان
تخت البرز ۱۲۰*۲۰۰
.
۴۳۴,۰۰۰تومان
تخت البرز ۹۰*۲۰۰
..
۴۹,۰۰۰تومان
رابط کتابخانه البرز
..
۴۵۴,۰۰۰تومان
میزتحریر البرز
..
۶۱۳,۰۰۰تومان
میزتوالت البرز
..
۱۴۷,۰۰۰تومان
پاتختی البرز
۲۸۶,۰۰۰تومان
کتابخانه البرز
..
۶۳۶,۰۰۰تومان
کمد دو درب البرز
..

 

پیام مدیریت

مدیریت شرکت صنایع چوبی آپادانا مفتخر است که با استعانت از خداوند متعال و در راستای سیاست های کلان کشور توانسته به عنوان یکی از پیشرویان صنعت مبلمان اتاق کودک و نوجوان خدمات ارزنده ای در مسیر توسعه و بهره وری از این صنعت ارائه نماید . این شرکت بعنوان مشاوری صدیق و امین با سرمایه گذاری در امر ایجاد نمایندگی های فعال در سراسر کشور و بمنظور ارائه بهتر محصولات و همچنین ارتقاء سطح کمی و کیفی نیروهای کارآمد ، سهم مهمی در شکل گیری صنعت مبلمان اتاق کودک و نوجوان در ایران را داشته است . و اینک حاصل ۱۵ سال فعالیت در این صنعت به ما آموخت که در راه خدمت گذاری باید افراد تخصصی اقماری را در پیکره سنگین شرکت جایگزین نمود تا نتایج فعالیت ها ، بازده موثرتری را به همراه داشته باشد و این امر پیروی از اصولی خواهد بود که موجبات شکوفایی استعدادهای درخشان را مهیا می سازد و برای رسیدن به چنین هدف ارزشمندی ، می بایست از اراده ای قوی و صبری وافر برخوردار بود تا با برخورداری از نیروهای متعهد و متخصص و کوله باری از سالها تحربه ، سرافراز و سربلند بیرون آمد . وما امروز در جهت کسب گواهینامه های داخلی و بین المللی و شرکت در نمایشگاهای داخلی بعنوان یکی از تواناترین و بزرگترین شرکتهای معتبر داخلی که از دانش فنی و دستگاه های تمام اتوماتیک و پیشرفته بهره مند است ، موفقیت و دانش خود را مدیون تفکر آنانی هستیم که نهال خودباوری را آبیاری کردند و تغییرات بنیادین در روند حمایت از تولیدات و تجهیزات داخلی بوجود .آوردند . آرمان ما ، درک صحیح نیازها و تلاش برای ارضای بهینه آن براساس آخرین دستاوردهای تجربه شده و موثر در دنیا می باشد

باتشکر محمد کشاورز رئیس هیت مدیره صنایع چوب آپادانا

اطلاعات تماس با کارخانه

آدرس : کرج، جاده ماهدشت، روبروی سراهی پدم، خیابان جنب باربری معین سیر، اولین خیابان سمت راست کوچه آپادانا
شماره تلفن : ۹۵ الی ۳۶۳۱۱۹۹۳ – ۰۲۶
شماره فکس : ۳۶۳۳۳۵۶۳-۰۲۶

آدرس پست الکترویکی : info[@]ApadanaWood.ir

وب سایت: http://apadanawood.com/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

سایت ایران چوب به فروش میرسد. فرصت ارائه پیشنهاد تا پایان مهرماهارائه پیشنهاد