مبلمان ملل + تیزر تلویزیونی

مجموعه ملل با بیش از ۱۵ سال سابقه در امر تولید، توزیع و پخش مبلمان در سطح کشور، ارائه خدمات به هموطنان گرامی را افتخار خود دانسته و رضایت و رفاه مشتریان را سرلوحه کار خود قرار داده است. این مجموعه کلیه ی محصولات خود را در راستای جلب رضایت مشتری با مناسب ترین قیمت ممکن ارائه می دهد. مبلمان ملل افتخار دارد، ارائه دهنده مجموعه ای از محصولات متنوع و متناسب با همه ی سلیقه های مردم عزیز کشورمان باشد.
  • مبلمان استیل
  • مبلمان راحتی
  • ناهار خوری
  • سرویس خواب
  • بوفه
  • جلومبلی
سایت: moblemelal.com
نشانی: بزرگراه سعیدی، بازار مبل یافت آباد، کوچه مسجد حاج ولی، روبروی پارکینگ طبقاتی شهرداری، مبل ملل
شماره تماس: ۶۶۶۸۶۸۸۰
آدرس پست الکترونیکی: [email protected]

هم اکنون با توجه به گسترش تجارت الکترونیک مجموعه مبلمان ملل پذیرای شما مشتریان گرامی با انواع کارتهای اعتباری تحت پوشش سازمان های دولتی از جمله حکمت، صدرا، آسان خرید و بیمه ملت می باشد. این افتخار ماست که تجربه و سالها تلاش همکاران ما در جهت جلب رضایت و خدمت رسانی هرچه بهتر به شما مشتریان عزیز موجب اعتماد سازمان ها وارگان های دولتی به این مجموعه شده است.

melal-view

سوابق:

گالری مبلمان ملل، با بیش از پانزده سال تجربه در تولید و عرضه مبلمان و دکوراسیون در خدمت عموم مردم است. شیوه های مختلف انتخاب چینش مبلمان منزل در طول سالهای متمادی تغییرات بسیاری را در اقصی نقاط جهان تجربه کرده است. زمانی مجلل، چشمگیر و جاگیر بودن اجزای مبلمان مهمترین عامل انتخاب آنها بود.
شیوه های مختلف انتخاب چینش مبلمان منزل در طول سالهای متمادی تغییرات بسیاری را در اقصی نقاط جهان تجربه کرده است. گالری مبلمان ملل، با بیش از پانزده سال تجربه در تولید و عرضه مبلمان و دکوراسیون در خدمت عموم مردم است.شیوه های مختلف انتخاب چینش مبلمان منزل در طول سالهای متمادی تغییرات بسیاری را در اقصی نقاط جهان تجربه کرده است. گالری مبلمان ملل، با بیش از پانزده سال تجربه در تولید و عرضه مبلمان و دکوراسیون در خدمت عموم مردم است.

تیزر تلویزیونی مبلمان ملل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.