دکوراسیون زیبا

مبلمان نقش و نگاری که به درستی در دکور منزل ادغام شوند، می توانند فضای اتاق را دگرگون کنند. چه یک صندلی باشد، چه یک چهارپایه عثمانی یا کمدی با طرح های زیبا، مبلمان و اثاثیه نقش دار به فضا روح و رنگ می بخشند و آن را غنی می کنند. حتماً لازم نیست که روکش مبل ها را طرحدار انتخاب کنید، ولی بدانید که رومبلی های پر نقش و نگار نقش مهمی در زیبا کردن و جان بخشیدن به فضای اتاق بازی می کنند. همانطور که در نمونه های زیر می بینید می توانید نقش و طرح را به روش های مختلف در فضای اتاق پیاده کنید.

جسارت به خرج دهید و طرح های وحشی طبیعت را به داخل منزل بیاورید. گاهی تنها چیزی که اتاق نیاز دارد این است که چیز جسورانه و متفاوتی در آن پیاده کنید. در این اتاق طرح گورخری نیمکت درازی که کنار کاناپه قرار داده شده، همین منظور را برآورده کرده است. این نیمکت دو فضای نشیمن این اتاق را مانند لولا از هم جدا کرده است.

۱

طرح سوزنی آبی غیرعادی مبل این اتاق باعث می شود که این مبل مانند چینی گلدار زیبایی در اتاق بدرخشد. هماهنگی رنگ آن با کاغذ دیواری ته اتاق را فراموش نکنید.

۲

ترکیب سفید و مشکی متفاوت مبلمان این اتاق فوق العاده است، زیرا همین تکنیک در کل اتاق پیاده شده و رنگ قرمز آیتم های کوچک اتاق آن را متمایز کرده است.
۳
میز کوچکی با صندلی های مدرن در این اتاق وجود دارد که هم از لحاظ رنگ و هم از لحاظ طرح، اتاق را دگرگون کرده است. البته ممکن است طرح چهارخانه صندلی ها زیاد به چشم نیایند، ولی انتخاب رنگ آنها در اتاقی به رنگ های خنثی هوشمندانه بوده است.

۴

دکوراسیون سه گانه از ترفندهای قدیمی دوران رنسانس است. در این اتاق خنثی، مخمل هایی به رنگ های سفید و قرمز به اتاق نشاط داده اند و نگاه را به نقاط مختلف اتاق منحرف می کنند، از چهارپایه عثمانی گرفته تا آباژور و کوسن ها و برعکس.

۵

یک جفت چهارپایه عثمانی مخمل با طرح پلنگی آبی در کنار اثاثیه آبی و قهوه ای دیگر اتاق، زیبایی خاصی به فضا داده و راحتی آن را مضاعف کرده است.

۶

فقط بخش های بیرونی صندلی های میزبان این اتاق ناهارخوری روکش طرحدار دارند. سادگی این اتاق به رسمیت آن افزوده است. نقش گل ها و کاغذ دیواری را در دکور شیک اتاق نادیده نگیرید.

۷
بوفه این اتاق خاتم کاری شده و جنس آن از آبنوس و صدف است و به اتاق حال و هوای ساحلی داده است. تقابل رنگی آن با جلوه های قرمز اتاق تحسین برانگیز است.

۸
پارچه نخی طرحدار شاید انتخابی غیرعادی برای صندلی راحتی لوکوربوزیه این اتاق باشد. این رومبلی جسورانه و بسیار مدرن است و طرح های کلاسیک معاصر را زنده می کند.

۹
کابینت کنده کاری شده قرمز روشن این اتاق نقطه ای کانونی در اتاقی تمام مشکی ایجاد کرده است. طرح کنده کاری شده کابینت، برای کل اتاق نقش و نگار کافی را فراهم کرده است.

۱۰
,دکوراسیون زیبا با مبلمان و اثاثیه پر نقش و نگار مبلمان,دکوراسیون,دکوراسیون،دکوراسیون
فقط مبلمان و اثاثیه نیز که اتاق را متمایز می کند. نگاهی به درهای ورودی این خانه بیندازید. این درها با پارچه طرح گورخری روکش شده اند و این ورودی را متمایز کرده اند.

۱۱
عثمانی های این اتاق رنگ و طرح را با هم وارد اتاق کرده اند. چهارپایه های عثمانی انتخاب خوبی برای تصحیح کمبودهای اتاق نشیمن هستند.

۱۲
چهارپایه های بزرگ پشت کانتر با طرح چهارخانه برای این آشپزخانه تمام سفید، طرح و رنگ کافی مهیا کرده اند.

۱۳
سرمیخ هایی این کابینت سفید رنگ نیز نوع دیگری از طرح را در پس زمینه سفید رنگ ایجاد کرده اند.
این اتاق صبحانه تمام سفید رازی را در خود پنهان کرده است. وقتی صندلی ها را عقب بکشید، می بینید که روکش داخلی مبل ها طرح دار است که در فضای سفید اتاق جانبخشی دلپذیری ایجاد کرده است.

۱۵ ۱۴

منبع : http://khanehdar.akairan.com/

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.