طراحی دکوراسیون

طراحی داخلی آپارتمانی با رنگ های گرم در اوکراین

design-modern-interior

طراحی داخلی این آپارتمان دو طبقه توسط Sergey Gotvyansky از استودیو طراحی NOTT Design Studio انجام شده است. این پروژه در واقع بازسازی و تغییر کاربری فضاهای داخلی بوده است. نتیجه ی کار، یک خانه ی لوکس با طیف رنگی متعادل می باشد. بدین صورت که بین سطوح خشن و سرد بتون و بافت گرم و صیقلی چوب گردویی رنگ، تعادل برقرار شده است. بطورر کلی در این فضا، پس زمینه ی سفید به همراه حاشیه های مشکی که رنگ قهوه ای چوب را در برگرفته است، زیبایی و جلوه ی خاصی به محیط بخشیده است. با آرل همراه باشید.

طراحی داخلی آپارتمان با استفاده از بتن

concrete-penthouse-600x900

تحریریه معماری آرل

در طراحی داخلی از چوب، گچ، کاشی، کاغذ دیواری، آجر و متریال های زیاد دیگری برای پوشاندن دیوار استفاده می شود. برخی از این متریال ها در حال حاضر کمتر توسط طراحان در طراحی ها استفاده می شوند، برخی در طراحی داخلی مدرن منسوخ شده اند و برخی دیگر همچنان بصورت پر رنگ مورد استفاده هستند. در گذشته، از تابلو یا تابلو فرش برای پوشاندن دیوار قلعه ها استفاده می شده است. در این بخش، قصد داریم طراحی داخلی چند آپارتمان که از بتن در آنها استفاده شده است را بررسی نماییم. تصمیم اینکه استفاده از بتن از نظر اصول زیبایی شناختی تاثیر مثبت یا منفی در طراحی داخلی دارد با شما. ما تنها قصد نمایش تاثیر استفاده از بتن در طراحی را داریم. با آرل همراه باشید.

طراحی داخلی دو آپارتمان – نگاهی به استفاده از رنگ سفید در طراحی

chrome-coffee-table1-600x327

تحریریه معماری آرل

طراحی داخلی ای که در این قسمت به آن خواهیم پرداخت، آپارتمانی در شهر کیو کشور اوکراین است که توسط گروه Kaeel Group طراحی شده است. بسیاری از مردم رنگ سفید را هم ارز بی رنگی می دانند. انگار که بقیه رنگ ها وجود دارند اما سفید نه! این در حالی است که سفید در واقع ترکیب همه ی رنگ هاست. شاید سفید، سیاه و خاکستری رنگ های خنثی باشند و کمتر از رنگ های قرمز و سبز در چشم بیننده جلوه کنند، اما واقعیت این است که این رنگ ها، رنگ های غالب در بسیاری از فضا هستند و به همین دلیل کمتر در چشم هستند. با آرل همراه باشید تا رنگ سفید را در این آپارتمان بررسی کنیم.

طراحی داخلی مجارستانی، مدرن، باز و زیبا

space-age-sofa-600x600

 

طراحی داخلی مدرن،طراحی داخلی آپارتمان،دکوراسیون مدرن،دکوراسیون آپارتمان

تحریریه معماری آرل
طراحی داخلی آپارتمان فوق که در بوداپست مجارستان قرار دارد توسط گروه معماری Womorrow انجام گردیده است. یک فضای باز و بزرگ که از طراحی مدرن بهره می برد. اگر به پالت رنگی که برای دکوراسیون این آپارتمان استفاده شده است دقت نمایید، طیف وسیعی از رنگ را خواهید دید. با آرل همراه باشید تا طراحی داخلی این آپارتمان مجارستانی را بررسی نماییم.

طراحی داخلی آپارتمان به سبک کره ای، تلفیق طراحی سنتی کره با طراحی مدرن

modern-skylight-ideas-600x408

طراحی داخلی سنتی،طراحی داخلی سنتی مدرن،دکوراسیون داخلی مدرن،دکوراسیون داخلی کلاسیک

تحریریه معماری آرل
طراحی داخلی در هیچ فرهنگی و هیچ کشوری، منحصر به یک سبک خاص نیست و در هر منطقه ای با توجه به شرایط، اقلیم، طراحی سبک های متفاوت دارد. فرهنگ، سنت، دین، شرایط آب و هوایی منطقه و بسیاری عوامل دیگر در شکل گیری هنر طراحی داخلی و معماری اثر گذار هستند. در این بخش، به بررسی طراحی یک آپارتمان در کشور کره جنوبی خواهیم پرداخت و قصد بررسی یکی از آثار Jung wook Han، طراح کره ای را خواهیم داشت. این طراح، در طراحی این آپارتمان، از تلفیق سبک طراحی سنتی کره ای با طراحی مدرن استفاده نموده است. با آرل همراه باشید.
طراحی داخلی آپارتمان، الهام گیری تمام و کمال از چوب

dn_081214_14-630x420

تحریریه معماری آرل

طراحی داخلی ای که در این بخش مورد بررسی قرار خواهیم داد، توسط گروه طراحی هنگ کنگی PplusP Designers در ماکائو انجام شده است. در نگاهی به بخش های مختلف این آپارتمان، استفاده از چوب به وضوح خود نمایی می کند و به نقل از طراح استفاده از چوب در زیر پا سبب صلح انسان با طبیعت و یگانگی با زندگی خواهد شد. برای بررسی این طراحی داخلی با آرل همراه باشید.
ادامه
طراحی داخلی سیاه و سفید فوق العاده

black-sofas-600x266

طراحی داخلی سیاه و سفید،معماری داخلی آپاارتمان،دکوراسیون داخلی سیاه و سفید

تحریریه معماری آرل
گروه طراحی داخلی Tamizo، در بین گروه های طراخی لهستانی، به خلاقیت مشهور است. این بار این گروه لهستانی، در یک طراحی منحصر بفرد، یک طراحی سیاه و سفید را ارائه داده اند که بررسی آن خالی از لطف نخواهد بود. با آرل همراه باشید.
طراحی داخلی ساده اما لوکس در لوکزامبورگ

slate-floor-600x400

تحریریه معماری آرل

در رسانه ی آرل یکی از اهداف بر این است که طراحان و معماران، نمونه کار ببینند، خلاقیت را تمرین کنند. تجربه ی بصری قدرتمندی داشته باشند و از این خلاقیت، تجربه بصری در کنار مهارتی که دارند، یک اثر متفاوت خلق کنند چرا که هر فضا، هر کار و هر پروژه، یک بوم نقاشی برای طراح است. در این بخش، تم بوم نقاشی ما سیاه و سفید است. قرار است طراحی ای با رنگ های سیاه و سفید را نگاه کنیم و از این طرح خط بگیریم. طراحی داخلی آپارتمان مورد بحث این پست توسط گروه طراحی Katarzyna Kuo Stolarska انجام گرفته است. با آرل همراه باشید.

منبع:http://www.arel.ir/

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.